آیا رابطه لانگ دیستنس رابطه درستی است( سوال 2)

سلام
وقت شما بخیر آیا رابطه لانگ دیستنس رابطه درستی است ؟؟

آیا رابطه لانگ دیستنس درست است ؟
پاسخ سوال شماره  2

در خیلی از مراجع کنندگانی که درگیر روابط عاطفی از راه دور یا لانگ دیستنس هستند متوجه شدم مهمترین و بزرگترین حسی مسلط بهشون در این رابطه، حس ابهام و نداشتن قطعیت از آنچه قراره اتفاق بیفته و این به شدت براشون کلافه کنندست.
ذهن افرادی که این رابطه رو تجربه میکنند بیشتر از افراد دیگر که رابطه نزدیک رو دارند پر از سوالهای مختلفه( افراد به نوعی به نشخوار فکری می افتند) و هر چه مدت این رابطه طولانی تر هم بشه سوالاتشون هم بیشتر میشه و جالب اینکه این برای این سوالها هیچ وقت دونفر پاسخی پیدا نمیکند و سوالات بی پاسخشون بقدری تلنبار می شه و بعد از مدتی بالاخره تبدیل به تومورهای بدخیم در رابطه می شه.
افرادی که در رابطه از راه دور هستند و میخوان این رابطشون جواب بده اول از همه باید حتما یک محدوده زمانی مشخص بزارند که بعدش دونفر بتونند همدیگه رو ببیند و این چهارچوب زمانی هم قرار نیست تا آخر عمرشون طول بکشه.
باید طی این قرارداد زمانی که میزارید و کاملا هم بهش متعهد باشید یکی از طرفین کوله بارش رو جمع کنه و بره پیش اون یکی… حالا از هر طریقی میخواد باشه، کار، تحصیل یا هر روش دیگه خودش رو به محل زندگی اون آدم ببره. در این قسمت خیلی مواظب باشید که حرف و عمل اون آدم یکی باشه . یعنی در حرفهاش شور و اشتیاق اومدن رو نشون بده و بعد در عمل هیچ کار مهمی نکنه و انگیزه ایی برای دنبال کردن برنامه ریزی و کارهایی که قرار بوده انجام بده ،نداشته باشه.
نکته مهم اینجاست که در رابطه از راه دور، دو طرف باید یه چیزی رو پیدا کنند که بین هر دوشون مشترک باشه و برای رسیدن به اون چیز مشترک لحظه شماری و شور و اشتیاق داشته باشند، مدام در موردش حرف بزنند، برنامه ریزی کنند، تدارک ببینند، اگه همچین چیزی بین دو نفر که رابطه از راه دور دارند نباشه، از همین الان فاتحه اون رابطه خونده شده و ادامش اصلا فایده ایی نداره و خیییلی زود اون رابطه سرد میشه.
این اولین مرحله در رابطه عاطفی از راه دور هست…
ادامه مطلب در پست بعد

تندرست و شاد باشید
https://t.me/centermz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید


You cannot copy content of this page