فروغ رمضانی یکی ازمجرب ترین روانشناسانی است که از سال 1393 فعالیت درمانی خود را آغاز نموده است. وی در سال 1395 موفق به دریافت مجوز و پروانه فعالیت از سازمان نظام روانشناسی شده است(متخصص بالینی دارنده پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور) (شماره پروانه : 3766)

همچنین جزو اولین افراد پیشرو در زمینه سایبرتراپی و درمان آنلاین می باشد.

علی رغم مخالفت برخی متخصصین مبتنی برعدم تاثیر این شیوه درمان طی 2 سال کرونا ،اکثر متخصصین به این باور رسیدند که مشاور آنلاین و سایبرتراپی  می تواند در درمان اکثر مشکلات افراد موثر باشد و باعث گردید نظرات خود را تغییر دهند.

برای اطلاعات بیشتر کتاب روان درمانی آنلاین ،نظریه و کار مثبت ، روان درمانی فردی ،زوج درمانی ،خانواده درمانی ، زوج درمانی هایم وینرگ ،آرونون رولیک مراجعه نمایید.

فروغ رمضانی در سال 1394 کانال تلگرامی تحت عنوان روانشناسی سواد زندگی است را راه اندازی نمود  که هدف آن آشنایی بیشتر با رویکردهای درمانی ،اختلالات روانی،مقالات علمی و کتابهای منتشر شده می باشد وی در این کانال با دقت به سوالات هزارنفر از کاربران عضو کانال ، برای راهنمایی بیشتر در زمینه مشکلات خود  در زمینه ( اضطراب ،وسواس ، افسردگی، تروما ،مشکلات رابطه عاطفی، روابط خانوادگی و … پاسخ داده است

پژوهشگر برتر از آکادمی بین الملی علوم و تکنولوژی

You cannot copy content of this page